Serce Doliny Warty

ZBIÓRKA NA SZPITAL W SZAMOTUŁACH

Ocena 0/5

 Kto obserwuje nasz profil na FB ten wie, że w kwietniu ruszyliśmy ze zbiórką środków finansowych na doposażenie SPZOZ w Szamotułach w sprzęt niezbędny w leczeniu chorych na COVID-19.Na subkoncie udało nam się zebrać kwotę 7 000,00 zł. Z tych środków kupiliśmy kilkanaście przyłbic ochronnych dla personelu szpitalnego, a pozostałą część kwoty przekazaliśmy Dyrekcji szpitala, która wykorzysta te środki na zakup najpilniej potrzebnych urządzeń w placówce.

 przyłbice_szpital

Z tego miejsca jeszcze raz Fundacja Serce Doliny Warty pragnie z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy wspaniałomyślnie wsparli naszą kwestę: firmom Trol Intermedia i Zakład Kamieniarski Leon Haak, wronieckim radnym, którzy przekazali swoje diety - pp. Agnieszce Bartniczak-Ginalskiej, Sławomirowi Śniegowskiemu, Michałowi Biedziakowi, Bartoszowi Sobańskiemu, Januszowi Szulcowi i Michałowi Talmie, jak również prywatnym darczyńcom – pp. Donacie i Rafałowi Zimny, Marii Urban, Aleksandrze Jerzy i Agnieszce Wilk, a także osobom, które pragnęły zachować anonimowość, co oczywiście uszanujemy. Dziękujemy też redakcji Wronieckiego Bazaru za nagłośnienie medialne akcji.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności